نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» سفارش طراحی ، چاپ و کلیه خدمات تبلیغاتی در مونیکس

سفارش طراحی ، چاپ و کلیه خدمات تبلیغاتی در مونیکس

وقتی از کار چاپ می شنویم مستقیماً به یاد امور تبلیغاتی می افتیم ! خدمات چاپی در واقع به سه دسته تبلیغاتی ، اوراق مصرفی و فرهنگی تقسیم می شوند . در این مقاله قصد داریم تا در مورد تبلیغات و تبلیغات چاپی بنویسیم . اما خالی از لطف نیست که دو دسته دیگر خدمات چاپی را نیز به طور خلاصه تعریف کنیم . چاپ اوراق مصرفی جنبه های مختلفی دارد . می توان به برندینگ مربوطش کرد اما هدف اصلی و مستقیم آن تبلیغات نیست ! برای مثال : برگه ورود و خروج بیمارستان ها و یا قبض انبار های باربری ( بیجک ) . همچنین منظور از " چاپ فرهنگی " چاپ کتاب ، مجلات و روزنامه هاست . در ادامه مقاله هدف این است که امور تبلیغاتی و چاپ تبلیغاتی را به طور کامل توضیح دهیم و بهترین و کامل ترین مجموعه تبلیغاتی ، " مونیکس " را معرفی کنیم .


خدمات تبلیغاتی به چند دسته تقسیم می شوند ؟

به طور کلی تبلیغات کسب و کار ها به چند دسته تقسیم می شوند :


 • طراحی گرافیک - Graphic design
 • چاپ و تبلیغات - Print advertisement
 • طراحی سایت و اپلیکیشن - Website & application design
 • برندینگ - Branding
 • موشن گرافیک ( و یا تیزر های تبلیغاتی رئال ) - Motion graphic
 • طراحی سه بعدی - 3D Design

هر کدام از روش های تبلیغاتی مذکور احتیاج به تحقیق در مورد بازار هدف هر کسب و کاری را دارد . و انتخاب میان این روش های تبلیغاتی ، وابسته به این تحقیق خواهد بود . در نظر داشته باشید که امور تبلیغاتی در مونیکس حتماً با تحقیق در خصوص بازار هدفتان انجام می گردند . این بدان معناست که با مونیکس یک پلان تبلیغاتی هدفمند را تجربه خواهید کرد !


ارتباط طراحی گرافیک با امور تبلیغاتی چیست ؟!

طراحی گرافیک یکی از پیش نیاز های اصلی امور چاپی می باشد . برای مثال : فایل طراحی گرافیک کارت ویزیت شما برای چاپ ارسال می گردد . طراحی گرافیک دنیایی پیچیده و بی انتها از اشکال و رنگ هاست که در کنار هم ، برند شما را به مخاطبینتان معرفی می کنند . از سری محصولات طراحی گرافیک در مونیکس می توان به : طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی ست اداری ، طراحی کاتالوگ ، طراحی پوستر ، طراحی تراکت و طراحی بروشور اشاره داشت . البته طراحی گرافیک تنها به این موارد ختم نمی شود و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه محصولات طراحی گرافیک مونیکس ، نیاز تبلیغاتی برندتان را انتخاب کنید و به صورت آنلاین سفارش دهید !


محصولات چاپی چگونه میزان فروشتان را افزایش می دهند ؟!

چاپ و تبلیغات از روش های قدیمی و اما پر کاربرد برای تبلیغ کسب و کار هاست . حتی با وجود روش های نوین تبلیغات ، محصولات چاپی همچنان جایگاه خود را حفظ نموده اند . برای انتخاب میان محصولات چاپی حتماً باید با توجه به رفتار بازار هدفتان قدم بردارید ! از محصولات چاپی پربازده می توان به : چاپ کارت ویزیت ، چاپ ست اداری ، چاپ کاتالوگ ، چاپ پوستر ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور و چاپ لیبل اشاره داشت . البته محصولات چاپی تنها به این موارد ختم نمی شوند و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه محصولات چاپی وب سایت مونیکس ، محصول چاپی مورد نظرتان را با چند کلیک سفارش دهید !


ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ با طراحی وب سایت و اپلیکیشن !

همه پیشرفت را تحسین می کنند . و قاطعانه بگویم که اگر در دنیای دیجیتال فعالیت جدی ندارید ، نسبت به رقبایتان عقب ترید ! و حتی مشتریان قبلی و فعلی خود را نیز از دست خواهید داد ! آن ها جستجو می کنند ، قیمت های مختلف را می بینند و شعار های تبلیغاتی رقبای شما ، آن ها را مجذوب می کنند . طراحی یک وب سایت و یا اپلیکیشن ، می تواند جلوی این فاجعه را بگیرد ! شما با داشتن یک وب سایت فروشگاهی ، مشتریان جدیدی را جذب می کنید و میزان فروشتان را چند برابر خواهید کرد . مونیکس این خدمت را نیز ارائه می دهد . شما می توانید به فروشگاه طراحی سایت و اپلیکیشن مونیکس مراجعه کنید و آینده کسب و کارتان را بسازید ! با پیشرفت کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی ، واقعاً لازم است که شما نیز یک وب سایت داشته باشید ...


برندینگ ، مسیری که کسب و کار های موفق ، یک بار آن را طی کرده اند !

وقتی به قصد خرید وارد یک فروشگاه می شوید ، ناخودآگاه بهترین انتخاب خود را از قبل می دانید . بله بهترین انتخاب شما ، خرید از برندی است که در ذهنتان برند سازی کرده است ! برندینگ یک آینده نگری بی نظیر برای هر کسب و کاری است . شما با برند سازی از کسب و کارتان می توانید ناخودآگاه مشتریانتان را به سمت خود سوق دهید . شاید باور نکنید اما مونیکس خدماتی را در خصوص برندینگ نیز ارائه می دهد ! یک شرکت تبلیغاتی با این همه خدمت قابل ارائه ! از سری خدمات برندینگ در فروشگاه محصولات برندینگ مونیکس می توان به ریبرندینگ ( بازسازی برند ) ، کالیته رنگ سازمانی ، طراحی موکاپ و باز طراحی لوگو اشاره داشت . همچنین طراحی و چاپ ست اداری را نیز می توان به عنوان یکی از ابزار برندینگ نام برد .


افزایش اعتبار کسب و کار شما با تولید تیزر موشن گرافیک تبلیغاتی

تبلیغات تیزری یکی از روش های تبلیغاتی بسیار پربازده و هدفمند هستند . امروزه تیزر های تبلیغاتی رئال جایگاه خود را با تیزر موشن گرافیک تبلیغاتی ، تقسیم کرده اند . موشن گرافیک ترکیبی از اشکال با صدا و حرکت می باشد که می تواند مخاطبینتان را مجذوب خود کند ! شما می توانید موشن گرافیک تبلیغاتی خود را نیز به مونیکس سفارش دهید ! با مراجعه به فروشگاه موشن گرافیک مونیکس با این محصولات رو به رو خواهید شد : تیزر انیمیشنی کوتاه ، تیزر تبلیغاتی ، کاراکتر سازی ، انیمیشن آموزشی ، انیمیشن تبلیغ محور ، تصویر متحرک و انیمیشن اطلاع رسانی . در فروشگاه موشن گرافیک مونیکس می توانید با توجه به نوع فعالیت ، سلیقه بازار هدف و بودجه تان موشن گرافیک دو بعدی و یا سه بعدی را انتخاب نمایید . همچنین تمامی گزینه ها و امکانات دیگر نیز به صورت انتخابی و به دلخواه شما هستند .


برندتان سه بعدی خواهد شد !

چگونه می توان از طراحی سه بعدی استفاده تبلیغاتی کرد ؟! تولید تیزر های انیمیشنی سه بعدی ؟! موکاپ های سه بعدی ؟! تصویر سازی 3D برای پوستر و کمپین های تبلیغاتی ؟! هر آنچه از طراحی سه بعدی انتظار دارید را می توانید در فروشگاه طراحی سه بعدی مونیکس پیدا کنید ! طراحی محصول تولیدی ، طراحی موکاپ سه بعدی ، طراحی نمای ساختمان ( غیر تبلیغاتی ) ، طراحی نمونه سازی کلی سه بعدی ، طراحی دکوراسیون داخلی ( غیر تبلیغاتی ) و طراحی لوگو و یا کاراکتر سه بعدی !


هدایای تبلیغاتی نیز خالی از لطف نیستند ...

هدایای تبلیغاتی از قبیل تقویم های رومیزی ، سررسید و ... نیز از راهکار های تبلیغاتی پربازده می باشند . هدایای تبلیغاتی اغلب به مشتریان فعلی اهدا می گردد و باعث ایجاد صمیمیت و وفاداری بیشتر مشتریانتان خواهد شد . در مونیکس سفارش هدایای تبلیغاتی نیز به صورت آنلاین امکان پذیر است !


تولید انواع جعبه و بسته بندی های تبلیغاتی

طراحی و چاپ جعبه ، شاپینگ بگ و یا همان ساک دستی تبلیغاتی نیز عضوی از خدمات تبلیغاتی می باشند . حتی بسیاری از برند های معروف ، با سبک طراحی بسته بندی های خود ، برند سازی می کنند . مونیکس در تولید بسته بندی های تبلیغاتی برندتان نیز همراه شماست !


و در نتیجه : چه راه هایی را برای تبلیغ کسب و کارتان دارید ؟!

این اولویت بندی به صورت استاندارد تنظیم گردیده است و ممکن است در کسب و کار های مختلف ، متفاوت باشد . اما مسیر تبلیغات برای اغلب کسب و کار ها با همین ترتیب پیموده می شود :


 • برندینگ ( برند سازی اصولی ) : طراحی لوگو
 • امور طراحی گرافیک تبلیغاتی : طراحی کارت ویزیت
 • محصولات چاپی تبلیغاتی : چاپ کارت ویزیت
 • طراحی وب سایت و اپلیکیشن : طراحی وب سایت شرکتی و یا فروشگاهی
 • تولید موشن گرافیک : معرفی کسب و کار
 • طراحی سه بعدی : موکاپ محصولات برند

و بعد از این اقدامات ، برند شما تقریباً آماده پرواز خواهد بود . فقط کافیست بازاریابی را شروع کنید !


داستان برند مونیکس ...

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس در سال 1398 توسط امیرحسین مومنی تأسیس گردید . ( وب سایت شخصی امیرحسین مومنی : amomeni.ir ) این آژانس تبلیغاتی به هدف حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم کسب و کار ها با تبلیغاتچی شروع به فعالیت نمود . همچنین سفارش خدمات تبلیغاتی به صورت کاملاً آنلاین را نیز می توان از اهداف تأسیس این مجموعه نام برد . پلتفرم سفارش خدمات تبلیغاتی مونیکس در قالب وب سایت و اپلیکیشن در دسترس مشتریان گرامی می باشد . در مونیکس شما می توانید کلیه خدمات تبلیغاتی مورد نیاز کسب و کارتان را پیدا کنید . و سپس تنها با چند کلیک ساده و از منزل و یا پشت میز کارتان آن را سفارش دهید ! همچنین پیگیری مراحل انجام سفارشتان نیز در پنل کاربری تان مقدور است .

منبع : شرکت های تبلیغاتی

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده