نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» مونیکس : سفارش سررسید ( سالنامه 1401 )

سررسید یا همان سالنامه ، دفتر یا کتابی است که روز های سال به همراه رویداد های مهم آن ها در آن درج شده است . بسیاری از شرکت ها ، از سررسید استفاده تبلیغاتی می کنند . بدین منظور نام شرکت و یا نماد ( لوگوی ) برندشان را در صفحات و یا روی جلد چاپ / طلاکوب می کنند . به طور کلی سررسید یکی از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار است و بازدهی تبلیغاتی نسبتاً خوبی را داراست . در این مقاله به تعریف کلی سررسید ، بررسی انواع سررسید و معرفی مجموعه مونیکس برای سفارش سررسید با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ( ارزان ) خواهیم پرداخت . پس همراه ما باشید !


سررسید یا همان سالنامه چیست ؟!

همانطور که ذکر شد ، سررسید ظاهراً شبیه به کتاب و یا دفتر است . در صفحات سررسید ، روز های سال با تقویم شمسی ، میلادی و قمری ، به همراه رویداد ها و وقایع مهم آن روز چاپ شده اند . همچنین یک ناحیه برای یادداشت نویسی و نگارش خاطرات نیز در هر صفحه موجود است . سررسید ها معمولاً به دو صورت جمعه جدا و جمعه مشترک فرم بندی می شوند . سررسید های جمعه جدا برای هر روز از سال بدون استثنا یک صفحه را اختصاص می دهند . اما در سالنامه های جمعه مشترک ، روز های پنج شنبه و جمعه در یک صفحه و در کنار هم چاپ می شوند .


قطع سررسید چیست ( یعنی چه ) ؟!

قطع سررسید در واقع همان ابعاد سررسید می باشد . برای مثال سالنامه با قطع رحلی یعنی سالنامه با ابعاد 21 * 28 سانتی متر . همچنین اصطلاح قطع برای کتاب ها نیز به کار می رود . قطع های استاندارد سررسید :


 • قطع رحلی ابعاد 21 * 28
 • سالنامه وزیری ابعاد 17 * 24
 • سررسید رقعی ابعاد 15 * 21
 • قطع اروپایی ابعاد 12 * 21
 • سالنامه پالتویی ابعاد 10 * 17
 • سررسید جیبی ابعاد 9 * 17

همچنین قطع خشتی به هر ابعاد مربع برای سررسید گفته می شود . برای مثال : 15 * 15 یا 16 * 16 و ...


انواع سررسید کدام اند ؟

انواع سررسید همان سررسید ها با قطع های مختلف هستند . مثلاً سررسید رحلی ، سررسید وزیری ، ... همچنین انواع سررسید های مختلف ، در متریال های مختلف نیز موجودند . برای مثال : سررسید سلفونی رحلی ، سررسید چرمی رحلی ، سررسید گالینگور رحلی و ...


سررسید رحلی چیست ؟

سررسید رحلی یک سررسید تقریباً پرطرفدار در ابعاد 21 * 28 سانتی متر می باشد . ویژگی های این نوع سررسید بدین ترتیب می باشند :


 • قابلیت چاپ اختصاصی دارد
 • قابلیت چاپ جلد سلفونی اختصاصی
 • موجود در متریال های مختلف ( سلفونی ، چرم و ... )

همچنین با تحقیق در میان مشتریان سررسید ، یافتیم که سررسید رحلی معمولاً مورد توجه مدیران می باشد . البته هر کسب و کاری سلیقه خودش را دارد و هیچ قاعده و قانونی نیست ! در این قسمت صرفاً تجربه کاری خود را ذکر کردیم .


سالنامه وزیری چیست ؟! ( بسیار پرطرفدار )

سررسید وزیری یک سررسید بسیار پرطرفدار در ابعاد 17 * 24 سانتی متر می باشد . ویژگی های این نوع سررسید بدین ترتیب می باشند :


 • قابلیت چاپ اختصاصی دارد
 • قابلیت چاپ جلد سلفونی اختصاصی
 • موجود در متریال های مختلف ( سلفونی ، چرم و ... )

همچنین با تحقیق در میان مشتریان سررسید ، یافتیم که سررسید وزیری معمولاً مورد توجه اکثر شرکت های تولیدی و خدماتی می باشد . البته هر کسب و کاری سلیقه خودش را دارد و هیچ قاعده و قانونی نیست ! در این قسمت صرفاً تجربه کاری خود را ذکر کردیم .


سررسید قطع رقعی چیست ؟

سررسید رقعی یک سررسید نسبتاً پرطرفدار در ابعاد 15 * 21 سانتی متر می باشد . ویژگی های این نوع سررسید بدین ترتیب می باشند :


 • قابلیت چاپ اختصاصی دارد
 • قابلیت چاپ جلد سلفونی اختصاصی
 • موجود در متریال های مختلف ( سلفونی ، چرم و ... )

همچنین با تحقیق در میان مشتریان سررسید ، یافتیم که سررسید رقعی معمولاً مورد توجه اکثر شرکت های خدماتی و مسافربری می باشد . البته هر کسب و کاری سلیقه خودش را دارد و هیچ قاعده و قانونی نیست ! در این قسمت صرفاً تجربه کاری خود را ذکر کردیم .


سالنامه قطع اروپایی چیست ؟!

سررسید اروپایی یک سررسید نسبتاً پرطرفدار در ابعاد 12 * 21 سانتی متر می باشد . ویژگی های این نوع سررسید بدین ترتیب می باشند :


 • قابلیت چاپ اختصاصی دارد
 • قابلیت چاپ جلد سلفونی اختصاصی
 • موجود در متریال های مختلف ( سلفونی ، چرم و ... )

همچنین با تحقیق در میان مشتریان سررسید ، یافتیم که سررسید اروپایی معمولاً مورد توجه اکثر کسب و کار های کوچک تا متوسط می باشد . البته هر کسب و کاری سلیقه خودش را دارد و هیچ قاعده و قانونی نیست ! در این قسمت صرفاً تجربه کاری خود را ذکر کردیم .


سررسید پالتویی چیست ؟

سررسید پالتویی یک سررسید تقریباً پرطرفدار در ابعاد 10 * 17 سانتی متر می باشد . ویژگی های این نوع سررسید بدین ترتیب می باشند :


 • قابلیت چاپ اختصاصی دارد
 • قابلیت چاپ جلد سلفونی اختصاصی
 • موجود در متریال های مختلف ( سلفونی ، چرم و ... )

همچنین با تحقیق در میان مشتریان سررسید ، یافتیم که سررسید پالتویی معمولاً مورد توجه اکثر کسب و کار های کوچک تا متوسط می باشد . البته هر کسب و کاری سلیقه خودش را دارد و هیچ قاعده و قانونی نیست ! در این قسمت صرفاً تجربه کاری خود را ذکر کردیم .


سالنامه جیبی چیست ؟!

سررسید جیبی یک سررسید تقریباً پرطرفدار در ابعاد 9 * 17 سانتی متر می باشد . ویژگی های این نوع سررسید بدین ترتیب می باشند :


 • قابلیت چاپ اختصاصی دارد
 • قابلیت چاپ جلد سلفونی اختصاصی
 • موجود در متریال های مختلف ( سلفونی ، چرم و ... )

همچنین با تحقیق در میان مشتریان سررسید ، یافتیم که سررسید جیبی معمولاً مورد توجه اکثر کسب و کار های کوچک تا متوسط می باشد . البته هر کسب و کاری سلیقه خودش را دارد و هیچ قاعده و قانونی نیست ! در این قسمت صرفاً تجربه کاری خود را ذکر کردیم .


سررسید قطع خشتی چیست ؟

سررسید خشتی یک سررسید عالی اما تقریباً کم طرفدار در ابعاد مربع می باشد . ویژگی های این نوع سررسید بدین ترتیب می باشند :


 • قابلیت چاپ اختصاصی دارد
 • قابلیت چاپ جلد سلفونی اختصاصی
 • موجود در متریال های مختلف ( سلفونی ، چرم و ... )

همچنین با تحقیق در میان مشتریان سررسید ، یافتیم که سررسید خشتی معمولاً مورد توجه پزشکان و مشاغل مربوط به نوبت دهی می باشد . البته هر کسب و کاری سلیقه خودش را دارد و هیچ قاعده و قانونی نیست ! در این قسمت صرفاً تجربه کاری خود را ذکر کردیم .


چاپ اختصاصی سررسید به چه معناست ؟!

هر سررسید یک یا چند روش برای چاپ اختصاصی دارد . برخی از سررسید ها قابلیت لیزر پلاک ، برخی چاپ جلد اختصاصی و برخی نیز چاپ هات فویل ( طلاکوب ، نقره کوب و ... ) و یا چاپ سیلک را دارند . شما به وسیله سفارش چاپ اختصاصی سالنامه ، برند سازی می کنید و مشتریانتان به مدت یک سال شمسی ( 365 روز ) همراه شما خواهند بود . همچنین کلیه سررسید ها ، قابلیت چاپ لت اختصاصی را دارند که این روش سفارشی سازی سررسید ، بسیار پرطرفدار است . به طور کلی سفارشی سازی سررسید یکی از روش های تبلیغاتی پربازده و مطلوب برای شرکت ها و کسب و کار های مختلف است .


ویژگی های بهترین شرکت ( مجموعه ) برای سفارش چاپ سررسید

یک شرکت تبلیغاتی که در خصوص زمان بندی آماده سازی سفارش سررسیدتان بد قولی نکند و کیفیت سالنامه هایش عالی باشد ، بهترین شرکت چاپ سررسید است ! همچنین قیمت سررسید ها نیز باید مطلوب و مناسب باشد ! و البته توجه داشته باشید که شرکتی را که برای سفارش سررسید خود انتخاب می کنید ، مطلوب است خدمات پس از چاپ را نیز برایتان انجام دهد : چاپ لت اختصاصی ، لیزر پلاک ، طلاکوب و ...


بهترین شرکت ( مجموعه ) برای سفارش چاپ سررسید

مونیکس ! مونیکس در زمان بندی تحویل سفارشات کوتاهی نخواهد کرد . همچنین سررسید های مونیکس بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها را دارند و خدمات سفارشی سازی سالنامه تان را نیز برایتان انجام می دهد . بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای سفارش سررسید به شرکت های متفرقه ، یک سری به سررسید های مونیکس بزنید ! سفارش چاپ اختصاصی سررسید / سفارش سررسید


سفارش آنلاین سررسید اختصاصی در مونیکس

مونیکس در آذر ماه سال 1398 توسط امیرحسین مومنی مدیرعامل و توسعه دهنده این مجموعه ، تأسیس گردید . هدف از تأسیس مونیکس ، حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم شرکت ها با تبلیغاتچی می باشد . همچنین کوتاه کردن مسیر ثبت سفارش با طراحی پلتفرم سفارش آنلاین نیز از اهداف اصلی این مجموعه بوده است . سفارش خدمات تبلیغاتی در مونیکس به صورت کاملاً آنلاین و بدون احتیاج به مراجعه حضوری امکان پذیر است ! همچنین سفارش چاپ سررسید اختصاصی نیز از این قاعده مستثنا نیست و شما می توانید کاتالوگ سررسید 1401 مونیکس را بررسی کرده و سالنامه مورد نظرتان را انتخاب کنید و آنلاین سفارش دهید !

منبع : monixadv.blogfa.com

تگ ها :   سررسید 1401
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده